Уткіна Катерина Богданівна

ecointernational@karazin.ua
+38 (057) 707-54-48

Уткіна Катерина Богданівна

кандидат географічних наук, доцент кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти

заступник директора інституту з наукової роботи

Народилася 28 березня 1977 року у м. Харків. У 1999 році закінчила з відзнакою Харківський державний університет імені О. М. Горького (нині Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), та отримала кваліфікацію: лінгвіст – інформатик, перекладач, програміст, викладач інформатики та англійської мови, у 2003 році – Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища», отримала кваліфікацію «магістр екології та охорони навколишнього середовища».

В 2009 р. у Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського захистила дисертацію на тему «Геоекологічна оцінка берегової зони Азово – Чорноморського басейну України» та отримала науковий ступінь кандидата географічних наук зі спеціальності «Конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів». У 2016 році отримала вчене звання доцента.

У 1999 – 2010 р. р. працювала науковим співробітником в Українському науково – дослідному інституті екологічних проблем (м. Харків). З 2010 р. працює доцентом на кафедрі екологічної безпеки та екологічної освіти екологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Доц. Уткіна К. Б. має понад 120 наукових публікацій, у тому числі 3 навчальних посібники.

Доц. Уткіна К. Б. у 2018 році отримала сертифікат В2 (англійська мова) Pearson Edexcel Level I Certificate in ESOL International (CEF B2).

Наукові інтереси: управління відходами, європейські практики охорони довкілля, сертифікація за ISO 14001.

X