Магістр

Шановні вступники!

Каразінський навчально-науковий інститут екології запрошує на навчання для здобуття ступеня магістра за такими освітніми програмами:

– Екологія та охорона навколишнього середовища;

– Екологічний контроль та аудит;

– Заповідна справа;

– Екологічна безпека.

Форми навчання: денна; заочна.

Є можливість навчатися за кошти державного бюджету (й отримувати стипендію) та за контрактом.

Вартість навчання за контрактом за рік:

27 600 грн – денна форма; 17 600 грн – заочна форма (за всіма освітніми програми)

Тривалість навчання: 1рік 4 міс.

Приймальна комісія Каразінського університету повідомляє, що у 2024 році вступ на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), відбуватиметься на основі складання единого вступного випробування (ЄВІ)

Календарним планом організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури / аспірантури передбачено два періоди реєстрації:

ー основний ー 7–29 травня (для участі в основній сесії);

ー додатковий ー 17–21 червня (для участі в додатковій сесії ー у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ),  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.

Для успішної дистанційної реєстрації необхідно діяти за таким алгоритмом.

Сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів:

  • заповненої заяви-анкети для оформлення екзаменаційного листка зі своїм накладеним кваліфікованим електронним підписом;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті-заяві;
  • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри мають указати населений пункт в Україні або за кордоном,  у якому бажають пройти ЄВІ, назву іноземної мови, із якої бажають скласти ЄВІ. 

Наголошуємо, що за кордоном ми маємо обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити випробування. Тому в разі вичерпання доступних місць у певному населеному пункті певної країни він стане недоступним для вибору.  

Вступник / вступниця має право внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови є успішне складання ЄВІ в 2023 з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів, у 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 150 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) — не менше ніж 100 балів.

Більш детальна інформація за посиланням http://start.karazin.ua/fakultety/eco/programi/3/5

Або пишіть нам і почтову скриньку і ми допоможемо Вам

vstup.ecology@karazin.ua

Телефон приймальної комісії факультету 

Kyivstar +38098 63 86 872
Vodafone +38066 04 72 988
Lifecell +38093 60 38 243

X