Ph.D. студент

У Каразінському навчально-науковому інституті екології реалізується освітньо-наукова програма підготовки доктора філософії (PhD) зі спеціальності 103 «Науки про Землю», спеціалізація – конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

Нормативний термін навчання – 4 роки.

Навчання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету й на контрактній основі.

Освітньо-наукова програма підготовки доктора філософії

З детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Однією з ключових конкурентних переваг навчання є можливість участі в комплексній докторській програмі з екологічної політики, менеджменту та техноекології на третьому освітньо-науковому рівні освіти, що реалізується в рамках проєкту «Інтегрована докторська школа з екологічної політики, менеджменту та технологій – INTENSE» за програмою Erasmus+ з 2017 року. До складу консорціуму входять 11 партнерів, в університеті проєкт виконує навчально-науковий інститут екології (до листопада 2019 року — екологічний факультет). З детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням та/або на сайті проєкту.

Запрошуємо до навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти для здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) з наук про Землю!

X