Атестація

Про особливості проведення захистів кваліфікаційних робіт

Інформація про особливості проведення
захистів кваліфікаційних робіт бакалаврів

День та час проведення.

Захисти відбудуться 11.06.2024 р., 12.06.2024 р., 13.06.2024 р., 14.06.2024 р. (згідно розкладу) з 9-00 до 15-30 у форматі Zoom-конференції.

Початок технічного підключення щодня о 8-45

Особливості захисту.

Захист проводить Екзаменаційна комісія, затверджена наказом ректора. Екзаменаційна комісія працює на підставі «Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії для атестації здобувачів вищої освіти, які отримують ступінь бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра) в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна»

Інформація про склад Екзаменаційної комісії та про розклад захистів

✅Таймінг захисту 1 студента – до 30 хвилин ( до 10 хвилин – доповідь+ до 20 хвилин – запитання-відповіді, коментарі, побажання).

Критерії оцінювання
Загальна можлива кількість балів – 100.

✅Використання формату відео – конференції для проведення захистів кваліфікаційних робіт випускників, передбачає відповідні технічні, методичні та етичні умови підключення (обов’язковий відеосигнал протягом усього захисту, офіційний дрес-код, відсутність сторонніх шумів і т.і.)

✅ За неможливості підключення до захисту кваліфікаційних робіт у означений у розкладі час у зв`язку з форс-мажорними обставинами прошу проінформувати до початку засідання. Якщо припинення подачі електроструму буде аварійним під час захисту – терміново просимо повідомити про це у спільному чаті випускників з деканатом. Як тільки з`явиться можливість підключення – одразу підключайтесь.

✅ Прохання до усіх випускників увійти на захист до 9.00 та бути готовими до захисту увесь час з 9.00 до 15.30. Послідовність захистів може змінюватись.

Звертаємо вашу увагу на те, що для уникнення можливих технічних проблем з демонстрацією слайдів просимо Вас відправити презентації доповідей науковим керівникам та на поштову скриньку випускової кафедри.

Нагадуємо, що під час процедури захисту ваша камера повинна бути ввімкнена для можливості відеоідентифікації особи, а також про необхідність мати при собі документ, що посвідчує вашу особу (паспорт, студентський квиток, водійські права).

Про атестаційний екзамен

День та час проведення.

 • Атестаційний комплексний екзамен  відбудеться 06.06.2024 р. з 10-00 до 13-00 у LMS Moodle.
 • Перед початком  Атестаційного комплексного екзамену   обов`язкова аутідентифікація у Zoom. Особа студента, який складає екзамен має бути підтверджена шляхом піднесення до камери документа, який засвідчує особу (паспорт, студентський квиток, посвідчення водія), що має бути зафіксовано у відеозаписі екзамену.
 • Початок технічного підключення  у  Zoom о 9-40  06.06.2024 р.

Особливості тесту.

 • Атестаційний комплексний екзамен  для кожного студента буде мати індивідуальний варіант (випадковий автоматичний  вибір).
 • В варіанті кожного студента буде 68 питань, в т.ч. 32 питання на «вірно-невірно», 32 питання на множинний вибір та питання «ессе».
 • Таймінг відповідей –   90 хвилин (64 хвилини+12 хвилин+14 додаткових хвилин).  Орієнтовні  критерії таймінгу:  1 хвилина – 1 питання, виключення питання типу «ессе» – 3 хвилини. 
 • Загальна кількість балів – 136, що дорівнює 100%
 • Критерії оцінки: питання на «вірно-невірно» – 1 бал; питання на множинний вибір – 2 бали та питання «ессе» – 10 балів.

Організаційні питання.

 • Консультації до кожної дисципліни Атестаційного комплексного екзамену згідно розкладу будуть проведені у форматі он-лайн  з розрахунку навчального навантаження –  0,5 академічних годин на 1 дисципліну.
 • Додатково передбачено додаткову індивідуальну консультативну роботу зі студентами у асінхронному форматі (чати у месенджерах або у LMS Moodle). 
 • Відеоідентифікація кожного студента перед іспитом та під час усього часу складання іспиту є обов`яковою умовою, тому заздалегіть підготуйте web-камеру та інше обладнання (за необхідності додатковий девайс) задля роботи й вирішіть питання з доступом до стійкого інтернет-сигналу.
 • За умови переривання зв`язку зі студентом або за припинення відеосігналу, після його відновлення – системою буде згенеровано новий варіант тесту для відповіді.
 • Після завершення відповідей та їх насилання до дистанційного курсу «Атестаційний комплексний екзамен  – 2024» у LMS Moodle членами екзаменаційної комісії будуть перевірені відкриті питання тесту і у термін до 3 робочіх днів оприлюднені результати екзамену.

Всі студенти-випускники першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання будуть підписані на окремий дистанційний курс:

Атестаційний комплексний екзамен – 2024.

Програма атестаційного комплексного екзамену

Посилання на вхід до Атестаційного комплексного екзамену

Розклад консультацій

Посилання на вхід до консультацій

Запис консультацій до АЕ-2024

Приклади завдань

Архів завдань попередніх років

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Захист кваліфікаційної роботи

Розклад захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів у 2023/2024 н. р.

Критерії оцінювання захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів

Результати захисту кваліфікаційних робіт

X