Академічна мобільність з Університетом Західної Аттики, м.Афіни, Греція

2020 – 2021 навчальний рік

З 6 по 13 червня 2021 року в рамках проекту Еразмус+ / КА1, Вища освіта, мобільність студентів та персоналу, директор Каразінського навчально-наукового інституту екології  к.г.н. доцент Тітенко Г.В. та  заступник директора з наукової роботи, доцент кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти, к.г.н. доцент Уткіна К.Б. відвідали  Університет Західної Аттики, м.Афіни (Греція).

Основними результатами візиту є ознайомлення  із системою підготовки фахівців в університеті, порівняння навчальних планів та проведення переговорів щодо можливості розширення студентської мобільності. Також було узгоджено план подальшої кооперації

2019 – 2020 навчальний рік

З 3 березня по 10 червня 2020 року студентка бакалавріату Сапун Анастасія відвідала Університет Західної Аттики (м. Афіни, Греція). Студентська мобільність була здійснена в рамках програми з  міжнародної кредитної мобільності Еразмус+. Основною метою візиту було навчання у продовж весняного семестру на кафедрі геодезії та геоінформатики (факультет інженерії), де куратором навчання став професор Джон Кіосопулос. В ході візиту опановувалися наступні дисципліни: Міське планування (Urban Planning); Енергія та довкілля (Energy And Environment); Тематична картографія (Thematic Cartography); Забруднення повітря – технології зменшення забруднення повітря; (Air pollution – air pollution abatement technologies); Управління водними ресурсами (Water Resources Management). По завершенню навчання було виконано і захищено серію проєктів для  кожної дисципліни.

Студентка також мала змогу познайомитися з культурою приймаючої країни та зустрітися з міжнародною науковою і студентською спільнотами.

2018 – 2019 навчальний рік

З 17 по 27 травня 2019 року доц. Уткіна Катерина Боганівна відвідала Університет Західної Аттіки (м.Афіни, Греція). Відрядження було здійснено в рамках Еразмус+  Програми з  міжнародної кредитної мобільності. Основною метою візиту була участь у 2-му Еразмус+ тижні із міжнародної мобільності, на якому вона представила ХНУ імені В.Н. Каразіна та екологічний факультет, а також познайомилася із іншими партнерами Університету Західної Аттіки. В ході візиту доц.Уткіна К.Б. зустрілася із співробітниками, які займаються вирішенням екологічних проблем (урбо-планування, урбо-екологія, ландшафтна екологія, управління відходами у місті) та співробітниками міжнародного відділу. На зустрічах було  обговорено шляхи подальшого співробітництва та тематику майбутніх проектів. Особливу подяку хотілося б висловити проф.Джону Кіосопоулосу, який співпрацює з екологічним факультетом вже 10 років

2017 – 2018 навчальний рік

В рамках проекту Еразмус+ / КА1, Вища освіта, мобільність студентів та персоналу, декан екологічного факультету к.г.н. доцент Тітенко Г.В., заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти, к.г.н. доцент Уткіна К.Б. та доцент кафедри екології та неоекології к.т.н. доцент Кулик М.І. відвідали 10 – 17 грудня 2017 р. Афінський університет прикладних наук (Греція).

Під час навчального візиту до Афінського університету командою екологічного факультету було прочитано цикл лекцій на наступні теми:

  • Ґрунти в урболандшафті,
  • Комплексне управління прибережною смугою: кейс-стаді Чорноморської прибережної смуги,
  • Комплексне управління відходами,
  • Енергетичні установки а навколишнє середовище.

Серед  із ключових результатів слід відзначити ознайомлення із системою підготовки фахівців в університеті, нові зв’язки із керівництвом факультету технологічних процесів та проходження стажування деканом екологічного факультету доцентом Тітенко Г.В. В результаті проведених зустрічей були визначені шляхи подальшої співпраці.

X