Новини

18-20.03.2020 року на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студенських наукових робіт зі спеціальності "Екологія".
Read More
Шановні студенти, всі ми з вами розуміємо надзвичайну складність ситуації, що склалася, і те, що вона має відношення до кожного з нас. Ви розумні та вмієте приймати виважені рішення (інакше ви б не були студентами Каразінського...), і тому я впевнена у вашій витримці та здоровому глузді.
Read More
Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити щодо коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID–19. Зокрема відповідно до постанови Кабінету Міністрів України оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні: з 12 березня до 3 квітня 2020 року.
Read More
20 лютого 2020 року завідувач кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти проф. Некос А. Н. та проф. Ачасов А. Б. прийняли участь у одноденному семінарі «Використання космічних технологій в інтересах національної економіки регіону Слобожанщини»
Read More
З 12 – 15.02.2020року завідувач кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти проф. Алла Некос та студенти 3 курсу Костянтин Мишкін і Олександр Васюха прийняли участь у ІІ Міжнародному науковому симпозіумі SDEV`2020
Read More
Чарівні та загадкові, досконалі та неперевершені, розумні та цілеспрямовані, кохані та закохані, шановні Жінки! Бажаю всім насолоди від кожної хвилі незбагненного Океану Життя у Красі, Гармонії та Любові!
Read More
Каразінський Навчально-науковий інститут екології запрошує 30 березня 2020 року прийняти участь у Щорічній англомовній студентській науковій конференції «Ecology is a priority».
Read More
28 лютого 2020 р. у Каразінському навчально-науковому інституті екології проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека».
Read More
За результатами оцінювання конкурсних робіт 1 туру Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 101 «Екологія», галузь знань 10 – Природничі науки переможцями стали студенти Каразінського навчально-наукового інституту екології:
Read More
1 2 3 56