Анастасія Александрова

Анастасія Александрова

Випуск 2009 року

Головний спеціаліст сектору іхтіології, регулювання рибальства та меліорації Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області

«Скільки б років не минуло після закінчення нашої Альма Матер, але події тих років завжди залишаться в пам’яті. Стільки історій та приємних спогадів пов’язані з навчанням в університеті. Спогадів з польових практик на перших курсах, стільки досвіду та знань було отримано у стінах рідного університету. І, звичайно, залишаться в пам’яті маршрути по неймовірним Карпатам, віддзеркалення старезних дерев, гір та миттєвих картин хмар у озерах та річках. Студіювати «граніт науки» було і легко, і складно. Весь лекційний матеріал необхідно було ретельно конспектувати. Із допитливістю поринали у світ екології, метеорології, ґрунтознавства, геології. Навчання на екологічному факультеті навчило командній роботі, дослухатися до викладачів, правильно формулювати та викладати свої думки.

Згодом, після випуску з Каразінського, у 2011 році почала працювати лаборантом кафедри моніторингу, природокористування та попередження надзвичайних ситуацій екологічного факультету. З часом назва кафедри та посада змінювались, але робота продовжувала виховувати в мені відданість роботі» – згадує Анастасія Сергіївна.

 Анастасія Сергіївна присвятила роботі в стінах рідної Alma mater 9 років. Під час роботи у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна неодноразово приймала участь у науково-практичних конференціях з обов’язковим виданням публікацій: Всеукраїнські наукові Таліївські читання, «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування: освіта-наука-виробництво», «Екологія, неоекологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

 

З 2020 року Александрова А. С. працює головним спеціалістом сектору іхтіології, регулювання рибальства та меліорації Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області.

«Знання та навички, отримані в стінах університету, дозволяють впевнено використовувати їх у виконанні своїх службових обов’язків, а саме: проведенні спостережень за гідрологічним та температурним режимом рибогосподарських водних об’єктів; здійснення контролю за діяльністю користувачів водних біоресурсів; здійснення державного нагляду (контролю) у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та приймати участі у розслідуванні фактів загибелі водних біоресурсів.

Зараз, оглядаючись назад, я із впевненістю можу сказати, що не помилилася і жодного разу не пошкодувала про обраний шлях. Харківський національний  університет імені В. Н. Каразіна став для мене другою домівкою»

 

X